Story – 1 rok + sada vůní s.Oliver

  • 1 099 Kč
Předplaťte si Story na rok a získejte sadu vůní s.Oliver v hodnotě 949 Kč.

Dámská vůně s.Oliver HERE AND NOW
vypráví o odvaze, síle, smělosti a sebeurčení. emininní kompozici otevírají šťavnaté tóny hrušky a barevný nádech černého rybízu. V srdci se objevuje zářivý květinový bouquet pomerančových květů, frézie a růže. Tóny pižma, které se mísí s krémovou vanilkou, dodávají vůni silný a výrazný podpis. Eau de Toilette, 30 ml, v hodnotě 480 Kč.

Pánská vůně s.Oliver HERE AND NOW podtrhuje sebevědomé a silné stránky osobnosti. Mužná kompozice se otevírá aromatickou vůní bergamotu, kterou umocňují elegantní kořeněné akordy jalovcových bobulí a kardamomu. Levandule a geranium dodávají vůni svěžest a tvoří zajímavý kontrast k silnému a mechovému základu, který se skládá z teplých tónů. Eau de Toilette, 30 ml, v hodnotě 469 Kč.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Specifikace předplatného

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

Doručovací adresa předplatného

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Na uvedenou adresu Vám budeme zasílat výtisky objednaného titulu. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na Centrum zákaznické péče na telefon +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: casopisy@mojepredplatne.cz, případně na denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku.

Dárkový certifikát

  • Obecný

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku. Tištěný certifikát neobsahuje vložený text. Vypište své blahopřání ručně.
  • Celková cena s DPH: 0 Kč