TV star – 1 rok + speciál TV Streaming č. 2/2024

  • 729 Kč
Předplaťte si TV star na rok a získáte jako dárek Speciál TV Streaming č. 2/2024 v hodnotě 129 Kč.

TV Streaming č. 2/2024
Nevíte, na co se dívat? Čtvrtletník TV Streaming je unikátní časopis, který vás provede světem nejlepších filmů, seriálů a dokumentů na všech dostupných streamingových službách. Najdete v něm filmové, seriálové i dokumentární novinky, legendární snímky, výběr nejslavnějších sérií a profily postav, rozhovory s tvůrci a představiteli hlavních rolí. K tomu plánovače, kalendáře, hodnocení, 10 NEJ i tipy, třeba jak správně nastavit TV. Vychází pod TV Star, v prodeji od 30. 5. 2024. Cena na stánku 129 Kč.
Skvělých 270 pořadů uvnitř! To nejlepší filmu & serialů a dokumentů. To nejlepší z internetových tv stanic
- The Boys 4 - HOMELANDER NOVÝM KRVAVÝM BOHEM?
- ROD DRAKA II - KRVAVÁ ŘEŽ ZELENÝCH A ČERNÝCH
- Iveta - BOJ O PŘÍZEŇ SYNA ARTURA
- Bridgertonovi - MŮŽE Z PŘÁTELSTVÍ VZNIKNOUT LÁSKA?
✪ ERIC ✪ SWEET TOOTH: CHLAPEC S PAROŽÍM 3
✪ SYMPATIZANT ✪ BANDA 4 ✪ MILF OF NORWAY ✪ STAR WARS: AKOLYTKA ✪ TATÉR Z OSVĚTIMI ✪ DUNA 2 ✪ ATLAS ✪ THE BEATLES: LET IT BE ✪ QUEEN ROCK MONTREAL ✪ VYMÍTAČ ĎÁBLA: ZNAMENÍ VÍRY ✪ CLARKSONOVA FARMA 3 ✪ ROZHOVOR S MICHALEM SAMIREM

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Specifikace předplatného

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

Doručovací adresa předplatného

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Na uvedenou adresu Vám budeme zasílat výtisky objednaného titulu. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na Centrum zákaznické péče na telefon +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: casopisy@mojepredplatne.cz, případně na denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku.

Dárkový certifikát

  • Obecný

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku. Tištěný certifikát neobsahuje vložený text. Vypište své blahopřání ručně.
  • Celková cena s DPH: 0 Kč