Glanc – 1 rok + Speciál Glanc 1/2024 - Šťastná a zdravá – AKCE

  • AKCE
  • 799 Kč
Předplaťte si Glanc na rok za akční cenu a získejte Speciál Glanc 1/2024 - Šťastná a zdravá v hodnotě 69 Kč.

Speciál Glanc 1/2024 – Šťastná a zdravá
Lifestylový speciál časopisu Glanc se zaměřuje na sebevědomou ženu, která ví co chce a co potřebuje. Svůj život se snaží prožít s ohledem na samu sebe a své zdraví. V časopise najdete spoustu rad a návodných článků, jak se pokusit toho docílit. Dozvíte se, že být pekelně dokonalá neznamená být nutně šťastná. Jak dobře spát a zbavit se nočních děsů nebo jak začít správně běhat.
Rozhovory
- Patricie Pagáčová - jsem životní optimistka
- herečka Petra Nesvačilová
- biatlonistka Gabriela Soukalová
- výživový specialista Jakub Přibyl
Přidejte do kroku - Jak vám chůze může dramaticky zlepšit život.
Invazivní & neinvazivní péče, biohacking pro lepší život, jedlé kytky, hubnutí začíná v hlavě...
Glanc Speciál 2024/01 – Šťastná a zdravá vyšel 9. 5. 2024. Prodejní cena na stánku 69 Kč.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce - jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Specifikace předplatného

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

Doručovací adresa předplatného

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Na uvedenou adresu Vám budeme zasílat výtisky objednaného titulu. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na Centrum zákaznické péče na telefon +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: casopisy@mojepredplatne.cz, případně na denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku.

Dárkový certifikát

  • Obecný

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku. Tištěný certifikát neobsahuje vložený text. Vypište své blahopřání ručně.
  • Celková cena s DPH: 0 Kč