Deník – 1 rok + stříbrná medaile SEMAFOR Jiří Šlitr a Jiří Suchý

  • Již od 7 610 Kč
Předplatné Deníku na 1 rok a k tomu jako dárek Stříbrná medaile SEMAFOR Jiří Šlitr a Jiří Suchý proof v hodnotě 2 490 Kč.

Každý den lokální, regionální i celostátní zpravodajství, zprávy z kultury, společenská rubrika, ekonomické informace a spousta dalšího čtení pro poučení i zábavu.

Pravidelné přílohy
Pondělí: Sportovní Deník a vložené Křížovky
Úterý – Pátek: Týdeník - vychází ve vybraných regionech
Čtvrtek: Bydlení, Ženy, Zdraví, Hobby magazíny
Pátek: Nejširší regionální zpravodajství + TV magazín – televizní program na celý týden, příloha 77 plus 1
Sobota: Víkend – zábava a informace pro celou rodinu.

Jako dárek získáte stříbrnou medaili SEMAFOR Jiří Šlitr a Jiří Suchý proof.

Stříbrná medaile SEMAFOR Jiří Šlitr a Jiří Suchý proof.
Jiří Suchý slaví neuvěřitelné 90. narozeniny. Při té příležitosti je nejen jemu, ale také jeho nejslavnějším divadelním partnerům věnována třídílná minisérie pamětních medailí České mincovny. První ražba z ryzího stříbra připomíná Jiřího Šlitra. Jiří Suchý koketoval s uměním již odmalička, ale k zásadnímu obratu v jeho životě došlo, když na scéně uviděl Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Pod vlivem legendárního dua začal psát a zajímat se o divadelní dění. Osud tomu chtěl, aby se i on stal jednou polovinou ikonické dvojice, kterou s ním utvořil Jiří Šlitr. Oba jmenovci sdíleli lásku k výtvarnému umění a k hudbě – zejména jazzu a rokenrolu – a oba spojoval smysl pro chytrý humor. Bylo by ale mylné se domnívat, že si ihned padli do noty. První, a dokonce ani druhá várka textů, které Suchý předložil Šlitrovi, se nesetkala s úspěchem. Oba muži však vytrvali a na třetí pokus vznikla jejich první společná píseň Hamlet. Souznění tvůrčího dua S+Š pak rychle vedlo k založení divadla Semafor. Netradiční scéna, která uhranula nejednu generaci, přinesla do československé kultury svěží vítr – především moderní hudbu, která byla zábavná, a přece rafinovaná. Zlatou éru Semaforu bohužel ukončila předčasná smrt Jiřího Šlitra… Averzní straně medaile, která je dílem MgA. Martina Daška, vévodí mladistvé duo S+Š v době jeho největší slávy. Košaté nápisy uvádějí jména umělců, letopočty ohraničující zlatou éru Semaforu a také názvy slavných děl. Leštěná plocha za portréty symbolizuje záři reflektorů. Reverzní strana, která je společná celé minisérii, předkládá logo Semaforu a dvě pokrývky hlavy, které jsou neodmyslitelně spjaté s Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem – slamák a buřinku. Kompozici reverzu dotvářejí ještě podpisy tria Suchý-Šlitr-Molavcová. Každá medaile je ručně číslována na hraně. Pro fanoušky, kteří si plánují pořídit kompletní třídílnou kolekci semaforských medailí, chystáme ještě dřevěnou sběratelskou krabičku.

Stříbrná medaile SEMAFOR Jiří Šlitr a Jiří Suchý proof
Datum emise duben 2021, Emisní náklad 500 ks
Cena 2 490 Kč včetně DPH
Více o minci na ceskamincovna.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce - jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatitelé tištěného Deníku mají po celou dobu předplatného ZCELA ZDARMA k dispozici elektronickou verzi.
Elektronický Deník

Specifikace předplatného

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

Den v týdnu

Doručovací adresa předplatného

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Na uvedenou adresu Vám budeme zasílat výtisky objednaného titulu. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na Centrum zákaznické péče na telefon +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: casopisy@mojepredplatne.cz, případně na denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku.

Dárkový certifikát

  • Obecný

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku. Tištěný certifikát neobsahuje vložený text. Vypište své blahopřání ručně.
  • Celková cena s DPH: 0 Kč