Koktejl - 1 rok + 2x jednopatrový CVAK&CVAK Silibox na přenášení jídla, 700 ml

  • Dárek
  • 495 Kč
Předplaťte si Koktejl na 1 rok a získáte 2 jednopatrové CVAK&CVAK Siliboxy na přenášení jídla, 700 ml v hodnotě 258 Kč.

2x jednopatrový CVAK&CVAK Silibox na přenášení jídla, 700 ml
Představujeme Vám vychytanou řadu pomocníků na skladování a přenášení potravin. Budete okouzleni prakticky navrženými detaily a příslušenstvím. Připravte si chutnou svačinu nebo oběd do práce i na výlet do praktického SILIBOXU s praktickou vidličkou. Díky rozdělující přepážce můžete mít v jedné krabičce dva druhy jídla.
Vyrobeno z odolného plastu. Vhodné do myčky, mikrovlnky (bez víka) i do chladničky a mrazničky. Rozměry celkem: š 16,5 x h 12 x v 7.
Více na www.dedra.cz.
Obdržíte 2 kusy siliboxu.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce - jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců (Koktejl vychází jako dvouměsíčník).

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč