Dům a zahrada - 1/2 roku + sportovní taška REBELITO® modrá

  • Dárek
  • 638 Kč
Předplaťte si měsíčník Dům a zahrada na půl roku a získejte sportovní tašku REBELITO® modrá v hodnotě 399 Kč.

DEDRA - SPORT & WEEKENDER sportovní taška REBELITO® modrá
REBELITO® SPORT & WEEKENDER, sportovní taška z modré melange textilie. Ideální taška na krátké služební cesty nebo víkendové pobyty. Využiješ ji také na sportovní aktivity. Úložný prostor a přední kapsa na zip, dvě postranní kapsy. Nastavitelný odnímatelný popruh přes rameno. Dvě ucha na přenášení s textilní spojkou se suchým zipem. Ve spodní části protiskluzové gumové podložky proti oděru. Rozměry cca: š 51 x h 22 x v 33 cm. Více na www.dedra.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 6 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč