Vlasta - 1 rok + velká dárková sada omlazující péče Anew od Avonu

  • Dárek
  • 1 699 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok a získáte velkou dárkovou sadu omlazující péče Anew hodnotě 1299 Kč.

Velká dárková sada omlazující péče Anew od Avonu
Získejte velkou dárkovou sadu omlazující péče Anew, která v sobě ukrývá kultovní produkty pečující kosmetiky značky Avon. Balíček obsahuje sérum pro viditelně vyhlazenější a pevnější vzhled pleti, oční krém, který okamžitě hydratuje a rozjasňuje oční okolí, omlazující krém na den i noc s lifitingovým efektem a oblíbenou masážní pomůcku gua sha z bílého křemene pro uvolnění obličejových svalů. Další informace a oblíbené produkty naleznete na stránkách www.avon.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce - jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč