Dům a zahrada – 1 rok + vonná svíčka a aroma difuzér Souletto Reminiscense

  • Dárek
  • 899 Kč
Předplaťte si měsíčník Dům a zahrada na rok a získejte vonnou svíčku a aroma difuzér Souletto Reminiscense v hodnotě 915 Kč.

Souletto Reminiscense: Vonná svíčka a aroma difuzér na vlně léta
Nemusíte nikam cestovat, abyste si mohli užívat atmosféru léta jakýkoli den v roce. Stačí se uvelebit v místnosti, kde vonná svíčka a aroma difuzér s náplní Souletto Reminiscense pozvolna uvolňují osvěžující tóny konvalinky a pižma. Toto spojení vytváří ideální prostředí k odpočinku, při němž se vám vybaví ty nejkrásnější slunné vzpomínky. Jako byste se ocitli na lehátku uprostřed léta. Přesně takové pocity vykouzlí svěží tóny šťavnatého jablka v kombinaci s bazalkou a solí. Krátce na to se rozvoní levandule s jedinečnou vůní konvalinky, které doplňují tóny koření a bylin. Vůni zpovzdálí dotváří jemná sladká vanilka a čisté pižmo s pudrovým a balzamickým podkresem. Uvidíte, že tato kombinace vás naprosto pohltí. Nezbývá, než se nadechnout a odpočívat – tato chvíle patří jen vám.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč