TV expres křížovky - 1 rok + balíček kosmetiky Ziaja Ořechy v mléčné čokoládě

  • Dárek
  • 349 Kč
Předplaťte si TV expres Křížovky na rok a získáte balíček kosmetiky Ziaja Ořechy v mléčné čokoládě v hodnotě 368 Kč.

Balíček Ziaja Ořechy v mléčné čokoládě
Ziaja přináší limitovanou edici s vůní ořechů v mléčné čokoládě! Aromatické, sladké a jedinečné vůně jsou tady. Užijte si dokonalou péči s ucelenou řadou tělové péče. Pro chladné dny a zimní večery vyzkoušejte vánoční péči a relaxaci s lahodnou vůní ořechů v mléčné čokoládě. Tělový peeling, sprchový gel, mycí pěna a krém na ruce udělají z vaší rutinní péče výjimečný zážitek. Obsahuje 95 % složek přírodního původu. Snadno se oplachuje, spotřebujete méně vody a tím šetříme životní prostředí.
Balíček obsahuje:
- Ořechy v mléčné čokoládě Sprchový gel 160 ml
- Ořechy v mléčné čokoládě Mycí pěnu na ruce a tělo 250 ml
- Ořechy v mléčné čokoládě Tělový peeling středně zrnitý 160 ml
- Ořechy v mléčné čokoládě Krém na ruce 50 ml

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce - jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč