Deník na pátek + balíček 3 přípravků od AgroBio OPAVA

  • Dárek
  • Již od 1 272 Kč
Předplatné pátečního regionálního Deníku na celý rok s přílohou TV magazín a k tomu jako dárek balíček 3 přípravků od AgroBio OPAVA v hodnotě 304 Kč.

V Deníku najdete lokální, regionální i celostátní zpravodajství, zprávy z kultury, společenské rubriky, ekonomické informace a spoustu dalšího čtení pro poučení i zábavu a příloha 77 plus 1.
K tomu páteční příloha TV magazín s programem hlavních televizních stanic na celý týden.

Navíc jako dárek balíček 3 přípravků od AgroBio OPAVA.

Balíček obsahuje produkty:
- Balkónové rostliny koncentrát (KP) 100 ml
- GRANULAX proti slimákům 250 g
- Kvetoucí pokojové rostliny koncentrát (KP) 100 ml

Balkónové rostliny koncentrát (KP) 100 ml
Odolnost balkónových rostlin. Aplikace před výskytem chorob. Přírodní produkt z bylin. Bylinný výluh vyrobený převážně z tymiánu a zlatobýlu.

AgroBio OPAVA - GRANULAX proti slimákům 250 g
Granulovaný přípravek proti slimákům. Zbavte se slimáků rychle a efektivně. Opravdová špička v hubení slimáků. Účinná látka: metaldehyd 30 g/kg.

Kvetoucí pokojové rostliny koncentrát (KP) 100 ml
Odolnost kvetoucích pokojových rostlin. Aplikace před výskytem chorob nebo škůdců. Přírodní produkt z bylin. Bylinný výluh vyrobený převážně z bedrníku a břízy.

Více informací o přípravcích najdete na agrobio.cz.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce - jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatitelé tištěného Deníku mají po celou dobu předplatného ZCELA ZDARMA k dispozici elektronickou verzi.
Elektronický Deník

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.