Vlasta - 1/4 roku + speciál 750 rad a triků našich babiček – Domácí lékař - AKCE LEDEN 2023

  • AKCE LEDEN
  • 339 Kč
Objednejte si krátkodobé předplatné na 3 měsíce a získáte speciál 750 rad a triků našich babiček – Domácí lékař jako dárek.

750 rad a triků našich babiček – Domácí lékař
- Naučte se uzdravit běžné neduhy sami
- Proč mít doma vždycky Heřmánek
- Bylinky na ztracenou rovnováhu
- Jak na nespavost
- Bolest hlavy, vysoký tlak i potíže s močovým měchýřem


Další pokračování populárního speciálu Vlasty, který kombinuje zaručené rady starších generací s novými poznatky.
Naučte se uzdravit běžné neduhy sami. Speciál nabízí zaručené recepty na běžné nemoci, které používaly už naše babičky. Dozvíte se, jaké jsou nejlepší bylinkové směsi, proč je horečka zdravá nebo jak na nespavost, vysoký tlak či potíže s močovým měchýřem.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 3 měsíce.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč