TV mini – 1 rok + kulatý polštářek na zip L.O.L. Surprise!

  • Dárek
  • 499 Kč
Předplaťte si TV mini na rok za 499 Kč a získáte kulatý polštářek na zip L.O.L. Surprise! v hodnotě 599 Kč.

L.O.L. Surprise!
Kulatý polštářek s kapsičkami 2v1


Měkký polštářek se otevírá na zip. Po jeho otevření objevíte tajné kapsy, do kterých lze schovat různé drobnosti, školní pomůcky nebo panenky. A až přijde čas na odpočinek, stačí polštářek zapnout a pohodlně se na něj položit. Polštářek si můžete vzít i na cesty. V Kulatém polštářku najdete také L.O.L. Surprise! samolepky.

Obsah balení:
* 1 L.O.L. Surprise! Polštářek na zip
* L.O.L. samolepky

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč