Vlasta - 1 rok + kosmetický balíček od Nivea z přírodní řady Naturally Good

  • Dárek
  • 1 499 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok za 1 499 Kč a získejte kosmetický balíček od Nivea z přírodní řady Naturally Good v hodnotě 860 Kč.

Balíček obsahuje:
- Denní krém proti vráskám Naturally Good 50 ml
- Regenerační noční krém Naturally Good 50 ml
- Micelární voda Naturally Good 400 ml
- Čisticí micelární gel Naturally Good 140 ml

Denní krém proti vráskám NATURALLY GOOD obsahuje organické výtažky z plodu lopuchu podporující produkci vlastního kolagenu, vzácný jojobový a mandlový olej. Výsledkem jsou viditelně redukované linky a vrásky za 2 týdny. Pleť je zpevněná, vyhlazená a hydratovaná po celých 24 hodin.

Regenerační noční krém NATURALLY GOOD s bio s arganovým olejem zajišťuje noční regeneraci pleti a zářivý vzhled ráno. V kombinaci s mandlovým a jojobovým olejem pleť vyživuje, omlazuje a hydratuje.

Micelární voda NATURALLY GOOD obsahuje BIO aloe vera, které má antioxidační účinky. Užijte si klidný spánek, zatímco se vaše pleť hydratuje a nabírá síly na nový den. Odličovací gel pleť odličuje a zároveň chladí.

Micelární gel NATURALLY GOOD se díky obsaženému BIO aloe vera postará o potřebnou regeneraci pleti a ochrání ji před tvorbou akné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč