Týdeník Květy – 1 rok + Velká kniha o vaření

  • Dárek
  • 1 599 Kč
Předplaťte si Týdeník Květy na rok za 1 599 Kč a získejte Velkou knihu o vaření v hodnotě 599 Kč.

Velká kniha o vaření
Vařte jako mistr šéfkuchař
Pokud jste si doposud netroufli na obtížné recepty, tak s touto knihou to pro vás bude hračka.
VELKÁ KNIHA O VAŘENÍ obsahuje srozumitelné návody doplněné lákavými fotografiemi, které vás krok za krokem naučí připravit i ty nejnáročnější pokrmy. Připravte si doma speciality Dálného východu, Středomoří nebo třeba Mexika. Speciální tipy vám navíc usnadní vaření a umožní vám vynalézavým způsobem zužitkovat zbylé jídlo.
- 544 stran
- 228 x 275 x 30 mm
- 2110 g

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč