Kondice – 1 rok + balíček s Natu na cestu

  • Dárek
  • 549 Kč
Předplaťte si Kondici na rok za 549 Kč a získáte balíček na cestu s Natu v hodnotě 438 Kč.

Abyste se mohli ve své vlastní kondici cítit ještě svěžejší, připravili jsme pro vás balíčky přírodních potravin, do kterých se snadno zamilujete a to nejen teď zjara. Aktivní životní styl nemusí být pouze o sportovním pohybu, ale také o dalších krocích, které vedou za přírodními potravinami.

Balíček na cestu s Natu
balíček obsahuje:
- 1ks - Granolove slaný karamel 400 g
- 1ks - Super Veggie mrkev 80 g
- 1ks - Lyo mix malina & višeň 35 g
- 1ks - Mini natuneta 30 g
- 1ks - Superkaše chia s malinami a kokosem 70 g

Držte se v kondici na cestě, která odhaluje pestré a nové odstíny chutí. Dokud objevujete, život má smysl a vy dokážete být v té vaší nejlepší kondici. Společně s NATU vám přejeme chutné čtení a inspirativní zobání, mazání, žvýkání i chroupání. Více produktů najdete na www.natu.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 549 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč