Gurmet – 1 rok + Mucha box 2 designové láhve sektu

  • Dárek
  • 599 Kč
Předplaťte si Gurmet na rok za 599 Kč a získáte Mucha box 2 designové láhve sektu v hodnotě 318 Kč.

Mucha box 2 designové láhve sektu

Sekty značky Mucha Sekt zaujmou už na první pohled designem svých lahví, které zdobí díla rodáka z moravských Ivančic Alfonse Muchy.
Neotřelý vzhled každé lahve čerpá z jeho nadčasovosti a smyslu pro styl a krásu. Tyto mimořádné sekty pocházejí z prémiových vinařských oblastí a podléhají nejnovějším trendům v oblasti zpracování hroznů i samotné výroby vína, díky čemuž vynikají skvělými chuťovými kvalitami. Právě proto vyhrávají medaile na prestižních someliérských soutěžích, jako jsou TOP 77 VÍN V ČR, Prague Winte Trophy, Mundus Vini, Berliner Wine Trophy nebo TERRA WAG na Slovensku.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 599 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč