Vlasta – 1 rok + dárkový balíček z limitované edice Šípek od Manufaktury

  • Dárek
  • 1 499 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok za 1499 Kč a získejte dárkový balíček z limitované edice Šípek od Manufaktury v hodnotě 607 Kč.

Dárkový balíček z limitované edice Šípek

Novinka od české značky Manufaktura
Objevte ideální podzimní kosmetickou péči! Šípková kolekce je inspirovaná kouzlem ukrytým v červeném plodu typickém pro nejbarevnější část roku. Kosmetické receptury využívají zejména vysoce hydratační, regenerační a vyhlazující šípkový olej, který pokožku brání před působením volných radikálů, zpomaluje stárnutí, urychluje hojení jizev a napomáhá proti pleťovým nedokonalostem. Kolekci doprovází okouzlující vůně s tóny červených plodů, kterou si zamilujete!

Obsah dárkového balíčku:
Zjemňující sprchový gel ŠÍPEK (255 ml), Výživný pleťový balzám ŠÍPEK (50 ml), Ochranný krém na ruce ŠÍPEK (75 ml).

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 1499 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč