Vlasta – 1 rok + kuchařka Božské recepty pro milovníky čokolády + Cukrářský sáček

  • Dárek
  • 1 499 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok za 1499 Kč a získáte kuchařku Božské recepty pro milovníky čokolády + Cukrářský sáček v hodnotě 798 Kč.

Pro milovníky sladkostí

Díky kuchařce V SEDMÉM NEBI: BOŽSKÉ RECEPTY PRO MILOVNÍKY ČOKOLÁDY si kdykoliv vyrobíte vlastní dobroty jako z luxusní cukrárny! Rychlé čokoládové lanýže, čokoládový dort s tajnou přísadou či čokoládové suflé s rumem – tato sbírka receptů vás naučí připravit s lehkostí profesionála lahodné cukroví, dorty, řezy, domácí pralinky i zmrzlinové poháry.

CUKRÁŘSKÝ ZDOBICÍ SÁČEK je zase vynikající pro dekorování a plnění vašich cukrářských výtvorů. Pomůže vám naplnit sladké pečivo nebo vytvořit jedinečný vzor na perníčcích či dortu.

SET: KNIHA BOŽSKÉ RECEPTY PRO MILOVNÍKY ČOKOLÁDY + CUKRÁŘSKÝ ZDOBÍCÍ SÁČEK
- KNIHA - 256 stran, 190 x 250 x 30 mm, 1145 g.
- CUKRÁŘSKÝ ZDOBICÍ SÁČEK - Rozměry: 62 x 117 mm. Material: kvalitní a bezpečný plast. Barva trysek: modrá. Souprava obsahuje cukrářský sáček, 7 zdobicích a 1 plnicí trysku.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč