Vlasta – 1 rok + balíček tělové kosmetiky Eucerin pH5

  • Dárek
  • 1 499 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok za 1499 Kč a získáte balíček tělové kosmetiky Eucerin pH5 v hodnotě 1119 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Eucerin pH5

S řadou pH5 od Eucerin je pokožka odolnější vůči negativním vlivům vnějšího prostředí a méně citlivá.

Balíček obsahuje:
- pH5 Krém na ruce - Jemný, ale účinný krém na ruce, který posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky pro dlouhotrvající ochranu a hydrataci.
- pH5 Sprchový olej - Sprchový olej pro každodenní použití s bohatou konzistencí, který pokožku vyživuje a podporuje její přirozenou obranyschopnost.
- pH5 - Tělové mléko s lehkou texturou pro citlivou pokožku. Poskytuje dlouhotrvající hydrataci, pokožka bude odolnější a méně citlivá na vnější vlivy

Více na www.eucerin.cz

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 1499 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč