Kondice – 1 rok + balíček kosmetiky Avon Spa + voucher na videoportál kondice.cz

  • Dárek
  • 599 Kč
Předplaťte si Kondici na rok za 599 Kč a získáte balíček kosmetiky Avon Spa + voucher na videoportál kondice.cz v hodnotě 810 Kč.

Himalájská MORINGA je přezdívána „zázračným stromem“, protože je bohatým zdrojem antioxidantů, což z jejího výtažku činí opravdovou vyživující bombu. Pleť osvěžuje, revitalizuje a pomáhá jí zbavit se nečistot.

Balíček:
1. Osvěžující čisticí pěna s výtažkem ze semen moringa 150 ml
2. Osvěžující pleťová maska s výtažkem ze semen moringa 50 ml
3. Hydratační pleťový balzám s výtažkem ze semen moringa 75 ml


Dárkový poukaz na 6 týdnů ZDARMA předplatné videoportálu Kondice.cz.
Na webu Kondice.cz najdete stovky cvičebních videí, podcasty s odborníky a denně nové články o zdraví a psychologii.
Voucher obdržíte společně s dárkem po zaplacení předplatného.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 599 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč