Kreativ – 1 rok + balíček dárků pro barevnou relaxaci

  • Dárek
  • 669 Kč
Předplaťte si Kreativ na rok jen za 669 Kč a získáte balíček dárků pro barevnou relaxaci v celkové hodnotě 589 Kč.

Balíček obsahuje následující produkty:
1x Nejkrásnější ilustrace
1x Omalovánky pro dospělé
1x Písanka 1
1x Písanka 2
1x Pastelky Progresso

Nejkrásnější ilustrace
Třicetistránkovou sadu nejoblíbenějších obrázků a citátů z časopisu Kreativ, tentokrát na pevném lesklém papíru pro bezchybné zarámování. Každá stránka je perforovaná, aby se žádný obrázek při vytrhávání nepoškodil. Základní rozměr obrázků je 23,5 x 32,5 cm, zahrnuli jsme však i poloviční a čtvrtinové, uspořádané na jednu stránku.

Omalovánky pro dospělé
Připravili jsme pro vás stostránkový speciál omalovánek plný květin, zvířat, mandal, grafických obrazů či indiánských a vánočních motivů. Vyzkoušejte, jak vám může jejich vykreslování přinést zklidnění a relaxaci. Jen musíte dávat pozor, aby se vám na omalovánky nevrhli i ostatní členové domácnosti.

Písanka 1 a 2
Pusťte se s námi do VELKÉHO dobrodružství písma. Udělejte si radost a naučte se krásně psát. Budete sami překvapení, jak se vám to daří! Písanku prvního vydání a pokračování druhého vydání Kreativu, kde se dozvíte kromě předepsaných stránek s několika druhy písem i zajímavosti z dějin písma, psaní a typografie.

Pastelky Progresso
Sada 12 ks pastelek. Patelky mají velmi silné jádro. Mají barevnou stopu. Jsou vhodné pro malování větších ploch.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatitelé se zároveň stávají součástí věrnostního programu Kreativ – získáte speciální slevy u našich partnerů.

Předplatné v hodnotě 669 Kč je na 12 měsíců (Kreativ vychází jako dvouměsíčník).

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč