Glanc – 1 rok + balíček kosmetiky Ego Harmony

  • Dárek
  • Na rok za 590 Kč
Předplaťte si Glanc na rok jen za 590 Kč a získáte balíček kosmetiky EGO Harmony v hodnotě 1 120 Kč.

Balíček kosmetiky EGO Harmony
Obsahuje 2 vyživující krémy a jemný pleťový peeling Argan & Opuncie

Objevte sílu arganového a opunciového oleje, aloe vera, bambuckého másla, naicinamidu a dalších čistě přírodních složek, které se osvědčily v boji proti stárnutí pleti, stejně jako při péči o velmi citlivou pokožku se sklony k akné. Dopřejte si péči ukrytou ve velkém dárkovém setu české profesionální přírodní kosmetiky Ego Harmony, která nabízí jen skutečně účinnou a šetrnou péči v souladu s přírodou.
https://www.egoharmony.cz/

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 590 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč