Vlasta – 1 rok + kosmetický balíček Oriflame - řasenka a báze

  • Dárek
  • 1 478 Kč
Předplaťte si časopis Vlasta na rok 1478 Kč a získejte kosmetický balíček Oriflame v celkové hodnotě 948 Kč.

Objemová řasenka Giordani Gold Fortemente, Black – exkluzivní kartáček dodá vašim řasám harmonickou rovnováhu mezi objemem, natočením a nadzdzvižením. Obsahuje zpevňovač, který navíc řasy posiluje a vyživuje.
Podkladová báze s tónovanými perličkami Giordani Gold, Natural Glow – lehké, gelové složení podkladové báze s vysokým obsahem vody pleť osvěží, povzbudí a projasní ještě před nanesením make-upu. Obsahuje kyselinu hyaluronovou pro hydrataci, hebkost a vyhlazení pleti.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 1478 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč