Glanc – 1 rok + speciál Glanc Šťastná a zdravá

  • Dárek
  • Na rok za 499 Kč
Předplaťte si Glanc na rok jen za 499 Kč a získáte speciál Glancu Šťastná a zdravá v hodnotě 69 Kč

Speciál se zaměřuje na módu, kosmetiku, výživu a osobní rozvoj pro váš spokojenější život. Ukazuje pozitivní příběhy inspirujících osobností.
Hlavní témata:
Krása a zdraví – vitamíny pro krásu, doplňky stravy, jak na akné, hubnutí a diety Sport – rozhovory se začínajícími sportovci, kosmetika, sportovní móda Psychologie – dětská soutěživost, nová éra sexuální výchovy Cestování – Slovinsko Wellness

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 499 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč