Vlasta – 1 rok + balíček pěti knih od nakladatelství HOST

  • Dárek
  • 1 478 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok za 1 478 Kč a a získejte balíček pěti knih od nakladatelství HOST v hodnotě 1495 Kč jako dárek.

Melba Escobar, Dům krásy
Dramatické osudy různorodých žen, které hledají svoji životní cestu a spravedlnost ve městě plném chudoby i bohatství, korupce a násilí.

Monika Peetz, Jedna + 1
Humoristický román. Vtipný a laskavý příběh o tom, že při hledání opravdové lásky se musí počítat se vším. Od autorky bestsellerové série Úterní ženy.

Jiří Padevět, Ostny a oprátky
Mozaika na první pohled absurdních situací odehrávajících se ve zlomových okamžicích dějin dvacátého století.

Adler Olsen, Malé pikantní vraždy
Černočerný obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda.

Sarah Vaughanová, Anatomie skandálu
Je možné, že ani po dvanácti letech manželství o svém partnerovi nevíte vše? Poutavý vhled do intrik obestírajících politický skandál.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 1 478 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč