Kreativ – 2 roky + velký kreativní balíček

  • Dárek
  • 1 268 Kč
  • Cena na stáncích:
    1 673 Kč
Předplaťte si Kreativ na 2 roky jen za 1268 Kč a k dvanácti číslům časopisu dostanete velký kreativní balíček v hodnotě 899 Kč.

Velký kreativní balíček
- Pořadač
- Snář
- Plánovací kalendář
- Luxus volného času


Pořadač – Pokud se vám doma postupně vrství čísla našeho časopisu Kreativ a rádi byste si je hezky uspořádali, tak právě pro vás jsme vytvořili pořadač, který obsáhne celkem 6 vydání.

Snář – nář z edice Zážitkář je pro všechny, kteří věří, že sny nejsou jen zmatenými elektrickými signály v mozku, ale tajemstvím, které skrývá lidské podvědomí. Nekonečný kalendář – S nekonečným kalendářem již nikdy nezapomenete na svátky či narozeniny svých blízkých nebo přátel. Postačí jen jednou vyplnit důležité události a na příští roky budete mít společníka, který vás nikdy nenechá v nouzi.

Plánovací kalendář – Rádi plánujete a máte všechny týdenní úkoly po ruce? Tak to jistě oceníte náš plánovací kalendář, který ozdobí každý pracovní stůl a přitom nezabere moc místa. Navíc je vytvořen tak, abyste mohli začít zapisovat poznámky kdykoli bez ohledu na datum.

Luxus volného času - Čas je jedna z nejdůležitejších komodit, kterou máme, bohužel se často potýkáme s jeho nedostatkem a když už se setkáme s volnou chvilkou, ne vždy ji dokážeme pořádně procítit.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatitelé se zároveň stávají součástí věrnostního programu Kreativ – získáte speciální slevy u našich partnerů.

Předplatné v hodnotě 1268 Kč je na 24 měsíců (Kreativ vychází jako dvouměsíčník).

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč