Glanc – 1 rok + sada kosmetiky Eucerin

  • Dárek
  • 590 Kč
Předplaťte si Glanc na rok za 590 Kč a získáte sadu kosmetiky Eucerin v hodnotě 1 008 Kč.

Sada kosmetiky obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler denní krém SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler intenzivní masku.

EUCERIN HYALURON-FILLER DENNÍ KRÉM SPF 15 Denní krém pro suchou pleť si poradí s prvními známkami stárnutí. Viditelně vyhlazuje jemné linie a vrásky a omlazuje vzhled díky obsahu kyseliny hyaluronové.

EUCERIN HYALURON-FILLER HYALURONOVÁ INTENZIVNÍ MASKA Anti-age pleťová maska pro okamžitou hydrataci je vhodná pro všechny typy pleti. Redukuje jemné vrásky a pleť zanechává na pohled i na dotek svěží, zářivější a mladší.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 590 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč