Vlasta – 1 rok + Rexona balíček

  • Dárek
  • 1 478 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok za 1478 Kč a získáte Rexona balíček v hodnotě 573 Kč.

BALÍČEK OBSAHUJE:
Rexona Compressed je skvělá ochrana proti pocení v menším, stlačeném balení.
Spolehlivé antiperspiranty Rexona Maximum Protection 48h a Active Shield FresH s krémovou texturou chrání před pocením a nepříjemným zápachem a dodávají dlouhodobý pocit svěžesti.
Antiperspirant Rexona Sexy Bouquet poskytuje spolehlivou ochranu před pocením a nepříjemným zápachem a dodává pocit jistoty po celých 48 hodin.
Sprchové gely Rexona Active a Orchid Fresh zanechají pokožku osvěženou a krásně provoněnou.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 1478 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč