Křížovkář TV magazín – 1 rok + speciál Zahrada a mazlíčci_letní Vánoce

  • Sleva 29 %
  • 199 Kč
Křížovkář TV magazín na rok za 199 Kč + speciál Zahrada a mazlíčci jako dárek a navíc získáte slevu 29 % oproti ceně na stánku.

O věrných psech a výjimečných kočkách, o bylinkách, které navracejí zdraví, o lásce ke koním a okouzlení přírodou, o nejkrásnějších zahradách světa, ale také o zdánlivě obyčejných, ale užitečných rostlinách rostoucích podél polních cest, a samozřejmě… o křížovkách, rébusech, hádankách - o tom všem je letní SPECIÁL ČASOPISU KŘÍŽOVKÁŘ s podtitulem ZAHRADA A MAZLÍČCI.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 199 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč