Vlasta - 1 rok + balíček speciálů_letní Vánoce

  • Sleva 38 %
  • Výjimečná cena 998 Kč
Předplaťte si Vlastu na rok jen za 998 Kč a získáte dárek v podobě speciálů: 750 rad a tipů babiček – Dokonalá zahrada a Vlasta Expert - klouby a navíc získáte slevu 38 % oproti ceně na stánku.

750 rad a tipů babiček – Dokonalá zahrada - víte, co nepatří na kompost nebo jak prospějete pivoňce? Máme tipy pro odborníky i nadšené amatéry! Dozvíte se, co s čím pěstovat, představíme vám všemožné bylinky a poradíme, jak se obejít bez chemie. A máme skvělé tipy i pro líné zahrádkáře! Pěstováním ovšem nekončíme, naučíme vás také, jak bohatou úrodu zpracovat.

Vlasta Expert - klouby -speciál se tentokrát věnuje bolestem velkých kloubů. Bolí vás kolena nebo kyčel a nevíte proč? Kdy máte jít k lékaři a kdy vám pomůže fyzioterapeut? Nebo už vás čeká nějaký zákrok a vy byste se rádi dozvěděli, jak bude probíhat a jak si může pomoci sami? Přinášíme vám odpovědi na všechny otázky nejen o dvou největších kloubech těla, ale také o kotníku, páteři, lokti a rameni.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 998 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč