Týdeník Květy – 1 rok + sada speciálů_letní Vánoce

  • Sleva 39 %
  • 998 Kč
Předplaťte si Týdeník Květy na rok za 998 Kč a získejte dárek v podobě sady speciálů Týdeníku Květy - Zázračné Česko + Toulky Českem navíc získáte slevu 39 % oproti ceně na stánku.

Toulky Českem - tradiční cestovatelský speciál Týdeníku Květy. Najdete v něm inspirace na cesty, obsahující desítky tras s mapami i QR kódy. Mimo jiné se můžete těšit na historická místa, přírodní památky i kouzlená města. Speciál pro vás bude rádcem na zajímavé restaurace a výletní hospůdky. Okruhy pro sportovce i rodiny. A jako BONUS v něm najdete 1000 nejkrásnějších kilometrů Českem. (Velká souhrnná tabulka 1000 nejkrásnějších kilometrů, kam si čtenáři zapisují odježděné, či odchozené kilometry.)
Zázračné Česko - v novém cestovatelském průvodci se můžete těšit na výlety za kouzelnými místy i příběhy. Desítky přehledně zpracovaných tras a okruhů s mapami, QR kódy a profily tras, které jsou rozdě¬lené na cyklistické, pěší, vodácké a lezecké. Nechybí ani gurmánské či ubytovací tipy a praktické cestovatelské rady.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 998 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč