Receptář – 1 rok + 4 speciály + Malá, ale dokonalá zahrada

  • Dárek
  • 449 Kč
Předplaťte si Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte dárek v podobě knihy Malá, ale dokonalá zahrada v hodnotě 840 Kč.

V publikaci MALÁ, ALE DOKONALÁ ZAHRADA najdete bezpočet inspirativních námětů a tvůrčích možností, díky kterým se přesvědčíte, že i malý kousek země se dá s minimálními výdaji proměnit v krásnou a mnohostranně využitelnou zahradu. Ať už hledáte oázu klidu, nebo chcete, aby se vaše zahrada stala rájem vášnivého pěstitele, v této knize vždy najdete užitečné rady a tipy. Na cestě za dokonalou zahradou vás navíc doprovodí i spousta krásných fotografií a názorných plánků a schémat, která ilustrují danou činnost krok za krokem.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců a jeho součástí jsou kromě 12 vydání Receptáře i 4 speciály.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč