TV star – 1 rok + set forem Biopan

  • Dárek
  • 578 Kč
Předplaťte si TV star na rok za 578 Kč a získáte dortovou a bábovkovou formu v hodnotě 548 Kč.

XL forma na bábovku BIOPAN® exklusive o průměru 31 cm, keramický povrch, pro přípravu bábovky netradičních, ale dokonalých tvarů.
Rozkládací dortová forma z oceli se zlato měděným prémiovým nepřilnavým povrchem Biopan® Gold o průměru 28 cm, výška 6,5 cm

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 578 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč