National Geographic – 1 rok + dvě knihy od Ladislava Zibury

  • Dárek
  • 999 Kč
Předplaťte si National Geographic na rok za 999 Kč a získáte dva cestopisy Ladislava Zibury s jeho vlastnoručním podpisem.

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě - vložte řízek mezi chleby a vydejte se s autorem na 14 tisíc kilometrů stopem napříč Evropou. Ve společnosti svérázných řidičů poputujete z horkých Athén přes divoký Balkán, rodný střed a malebné Pobaltí až za polární kruh. Objevíte místa, o kterých jste dosud neslyšeli. A taky se přesvědčíte, že žijete na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.

Ladislav Zibura: Pěšky mezi budhisty a komunisty – autor se vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských řek. Chodí pěšky, spí u cizích lidí a ať už zrovna trpí výškovou nemocí, zachraňuje lidský život nebo je zatýkán čínskou policií, vše komentuje s humorem a píše o tom cestopisy.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Zaplacením předplatného se stáváte členy National Geographic Society.

Předplatné v hodnotě 999 Kč je na 12 měsíců.

Předplatné na Slovensko objednávejte ZDE. Předplatné s dárkem je možné objednat pouze pro doručování v rámci ČR.

National Geographic Česko je balen do biologicky rozložitelného ekologického obalu.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč