Týdeník Květy – 1/2 rok + hra Česko pro pamětníky

  • 791 Kč
Předplaťte si Týdeník Květy na ½ roku za 791 Kč a dostanete společenskou hru Česko pro pamětníky v hodnotě 699 Kč.

hra Česko pro pamětníky
Dokážete si vzpomenout na dobu, o které vám vyprávěli vaši rodiče? Co to byly „štruksáky“? Kterému autu se přezdívalo „carevna“? V této vědomostní hře najdete 1 600 zajímavých otázek rozdělených do 4 okruhů: Stalo se, Nostalgie, Má vlast a Různé. Bavte se s Českem pro pamětníky a dozvíte se mnoho nových nebo zapomenutých informací nejen z dějin naší země.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu.

Předplatné v hodnotě 791 Kč je na 6 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč