Gurmet - 1 rok + sada forem

  • 529 Kč
Předplaťte si Gurmet na rok za 449 Kč a dostanete dárek – sadu forem Delícia od Tescomy v hodnotě 499 Kč, navíc oproti nákupu na stánku ušetříte 9 %.

Formy Delícia jsou vyrobeny z prvotřídního odolného plastu, vhodného do ledničky i myčky nádobí. Dárek obsahuje 4 formičky o průměru 8,5 cm na panna cottu a 1 formu na nepečený dort o průměru 24 cm. Formy jsou určeny pro snadnou a rychlou přípravu stylových tvarohových dezertů, panna cottu, pudinky a ovocné želé nebo vynikající nepečené ovocné či zmrzlinové dorty.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Předplatné v hodnotě 449 Kč je na 12 měsíců (11 vydání, včetně letního dvojčísla), oproti ceně na stánku ušetříte 9 %.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč