Vlasta – 1 rok + balíček 3 speciálů

Předplaťte si Vlastu na rok jen za 1359 Kč a dostanete dárek - balíček 3 speciálů Vlasta - 750 rad našich babiček.

Naše nejúspěšnější speciály se stanou Vašim nepostradatelným pomocníkem a rádcem v každodenním životě. Naleznete v nich generacemi ověřené rady, fígle a moudrosti.

Balíček obsahuje:


750 rad našich babiček - Co je pravda a co pověra: Největší mýty o zdraví pod lupou. Jak se změnily vztahy za sto let? Co si jako manželky můžeme dovolit a naše babičky o tom ani nesnily, protože manželství mělo svá nepsaná pravidla. Krása s přírody prověřená generacemi funguje i v 21. století. Úklid chytře a bez chemie.

750 rad a triků babiček Šťastná domácnost: Babičky ví, jak odstranit skvrny z každého povrchu, jak chytře vyprat nebo jak si doma poradit s drobnými opravami bez chlapa. 100 stránek generacemi ověřených rad, fíglů a moudrostí, které se stanou vašim nepostradatelným rádcem ve spokojené domácnosti.

750 rad a triků – Dokonalá zahrada: Víte, co nepatří na kompost nebo jak prospějete pivoňce? Máme tipy pro odborníky i nadšené amatéry! Dozvíte se co s čím pěstovat, představíme vám všemožné bylinky a poradíme, jak se obejít bez chemie. A máme skvělé tipy i pro líné zahrádkáře! Pěstováním ovšem nekončíme, naučíme vás také, jak bohatou úrodu zpracovat. Ve speciálu Dokonalá zahrada najdete to, co fungovalo a funguje pořád stejně̌, jen se na to tak nějak zapomnělo. Není nad léty prověřenou moudrost!

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Předplatné v hodnotě 1359 Kč je na 12 měsíců, oproti ceně na stánku ušetříte 150 Kč a navíc získáte dárek.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč