Týdeník Květy - 1 rok + sada tří speciálů - cestování

  • Speciály zdarma
  • 1 491 Kč
  • Cena na stáncích:
    1 560 Kč
Předplaťte si Týdeník Květy na rok jen za 14919 Kč a dostanete dárek – sadu tří speciálů Týdeníku Květy - cestování a navíc získáte 5 vydání zdarma.

Dárek: sada tří speciálů Týdeníku Květy - cestování

Naše Československo

Od Aše až po Košice, rodinné putování po Čechách, Moravě, Slezsku i Slovensku. Speciál nejen o cestování, ale i historii, osobnostech a místech, která jsou spjata s dějinami Československa. Na pozadí 100. výročí vzniku Československé republiky vychází průvodce legendárními místy, ale i zcela moderními a novými turistickými cíli. Najdete v něm například tipy na zajímavá muzea, výstavy nebo třeba sportovní areály, stejně jako podrobné popisy podzimních toulek městy i přírodou. To vše doplněné historickými reminiscencemi - ať už formou fotografií, či portrétů osobností. Skvělý tip nejen pro rodiny s dětmi, ale i dobrodruhy, milovníky poznání i ty, kteří si chtějí zavzpomínat, kam se jezdilo v dobách jejich mládí.

Toulky Českem na kole, pěšky i lodí

Tradiční cestovatelský speciál Týdeníku Květy. Najdete v něm inspirace na cesty, obsahující desítky tras s mapami i QR kódy. Speciál pro vás bude rádcem na zajímavé restaurace a výletní hospůdky. Okruhy pro sportovce i rodiny.

Léto na kole

Rodinné výlety na kole za poznáním, zábavou, dobrým jídlem skrz českou republikou. Obsahuje mapy vyhlášených cyklistických lokalit.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Předplatné v hodnotě 1491 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč