National Geographic - 1 rok + 3 Travelery

  • Sleva
  • 1 078 Kč
  • Cena na stáncích:
    1 188 Kč
Předplaťte si National Geographic na rok jen za 1078 Kč, získáte dárek - set tří Travelerů National Geographic a navíc oproti nákupu na stánku ušetříte.

Dárek: 3 Travelery National Geographic

National Geographic - Traveler – Cesty, jež změní váš život- Jsou cesty, které mohou změnit váš život? Nabízíme vám přehled těch, které by vaše přání mohly naplnit v tomto roce. A pokud vám nebude stačit seznam nejzajímavějších cestovních tipů hlavní sezonu roku 2019, máme pro vás i inspiraci, jak strávit dovolenou v pohybu.

National Geographic Traveler - Cestování s dětmi- Nepostradatelný průvodce pro rodiny s dětmi při objevování planety Země. Cestování s dětmi je ojedinělá disciplína, která si žádá zkušenosti. Chceme se s vámi podělit o to, jak v ní obstát a namixovat ideální koktejl pro dovolenou s dětmi: trochu dobrodružství, ždibec pohodlí, špetka improvizace, hrst poznání a plná dávka zážitků. Vyhnuli jsme se klasické dovolené letadlem „all inclusive“, kterou nabízí většina cestovních kanceláří a zkusili vymyslet „špeky“, které se nám osobně osvědčily: cestování vlakem, pohyb na kolech, bezpečnou exotiku, zábavní park po vlastní ose či třeba zimní aktivity téměř na počátku léta. Vydejte se s námi a užijte si, na kterou budou všichni členové rodiny rádi vzpomínat!

National Geographic Traveler - Nejlepší místa na světě - Traveler přináší sedm světových kulturních měst, sedm nezapomenutelných přírodních míst a sedm lyžařských středisek, které nabízejí i jiný program, než jen klasické lyžování. Inspirujte se a nahlédněte do méně známých oblastí naší planety, či na ty již známé pohlédněte jinýma očima. Vydejte se na cestu ve jménu šťastných sedmiček!

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Zaplacením předplatného se stáváte členy National Geographic Society.

Předplatné v hodnotě 1078 Kč je na 12 měsíců.

Předplatné na Slovensko objednávejte ZDE. Předplatné s dárkem je možné objednat pouze pro doručování v rámci ČR.

National Geographic Česko je balen do biologicky rozložitelného ekologického obalu.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč