Kreativ - 1 rok+ speciál Kreativní prázdniny s dětmi

K ročnímu předplatnému Kreativu za 645 Kč získáte dárek v podobě speciálu Kreativní prázdniny s dětmi.

Dárek:speciál Kreativní prázdniny s dětmi

Máte kolem sebe nějaké děti? Pak by se vám společně mohlo hodit speciální vydání Kreativní prázdniny s dětmi! Je plné tipů na chvíle, kdy si s dětmi chcete hrát, i na ty, kdy toužíte jenom po tom, aby si naopak hrály samy a vy abyste měli čas na svoji kávu. Na sto stránkách jsme dali dohromady spoustu věcí. Třeba pokusy: například jak vyrobit neodolatelný sliz, jak si vykouzlit efekt lávové lampy nebo vytvořit vlastní želatinové bonbóny. Nebo jak dostat živočichy ze dna zamrzlého oceánu! Taky tvoření: třeba zahrádka pro trpaslíka, autíčko pro plyšáky, houpací síť pro panenky a mistička podle vlastní ruky. A výtvarné umění: nádherné obrázky, které vzniknou pomocí houbičky na nádobí. K tomu ještě zvláštní mnohostránková témata: kouzelnická a zvířátková party pro partu kamarádů. Ke všem nápadům jsou na webu samozřejmě ke stažení šablony a cedulky. A přidali jsme tipy, čím děti zabavit při cestě autem i pěšky, a které hry z obchodu má smysl kupovat. Užijte si to.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Předplatitelé se zároveň stávají součástí věrnostního programu Kreativ – získáte speciální slevy u našich partnerů.

Předplatné v hodnotě 645 Kč je na 12 měsíců (Kreativ vychází jako dvouměsíčník), ale uhradíte pouze 5 vydání oproti ceně na stánku.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč