Křížovkář TV magazín – 1 rok + kosmetika

  • Sleva Dárek
  • 253 Kč
Dárek:balíček kosmetiky Barnängen Nature box se 100% za studena lisovaným macadamovým olejem

Macadamový olej je proslulý značným obsahem cenných vitaminů a antioxidantů. Řada severské péče Barnängen Nature Box je inspirována přírodou a švédským klimatem. Objevte svěží, udržitelnou & „free from“ značku se 100% za studena lisovanými přírodními oleji, vše bez silikonu, umělých barev, sulfátů a parabenů. Značka podporuje udržitelný sběr palmového oleje, obal je z 25% recyklovatelného plastu.

Set obsahuje: sametové tělové mléko a sprchový gel, velikost balení 385 ml.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Předplatné je na 12 měsíců a navíc získáte dárek.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč