Story - 1 rok + kosmetika Barnängen

  • 779 Kč
  • Cena na stáncích:
    1 324 Kč
S ročním předplatným získáte lifestylový magazín nabitý aktuálními informacemi o světě českých i zahraničních celebrit.
Nechte se inspirovat životním stylem slavných a nejžhavějšími módními i kosmetickými trendy. Magazín Story také přináší rozhovory, reportáže a články o známých osobnostech, událostech i místech.

Navíc dárek: Řada severské kosmetiky Barnängen inspirovaná přírodou a švédským klimatem v hodnotě 547 Kč.
Vyživující krém na ruce Kaerlek je vyroben ze základní ingredience Cold Cream a je obohacen o výtažky vzácné arktické ostružiny. Neobsahuje silikony a díky svým hydratačním účinkům se Kaerlek stává ideálním krémem na ruce. Tělové mléko a sprchový krém řady Caring obsahují navíc oblíbenou ingredienci – oves, který napomáhá udržení přirozené bariéry pokožky a chrání ji před vysoušením.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Předplatné v hodnotě 779 Kč je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč