Předplatné Deníku + Depan Elektrický sonický zubní kartáček ZDARMA

  • Dárek
  • Ročně již od 1 029 Kč
Předplatné regionálního Deníku na libovolný den nebo jejich kombinaci.

Vyberte si den se svou oblíbenou přílohou:
Pondělní Sportovní Deník.
Čtvrteční přílohy: Zdraví, Bydlení, Hobby, Ženy.
Páteční TV magazín.
Sobotní Víkend.

Každý den lokální, regionální i celostátní zpravodajství, zprávy z kultury, společenská rubrika, ekonomické informace a spousta dalšího čtení pro poučení i zábavu.

K tomu jako dárek elektrický sonický zubní kartáček Depan v hodnotě 1 089 Kč.

Depan Elektrický sonický zubní kartáček
Elektrický zubní kartáček pro pohodlnou a efektivní péči o zuby.
Depan Elektrický sonický zubní kartáček je opatřen speciální hlavicí, která kmitá vysokou frekvencí 37 000 čisticích pohybů za minutu a odstraňuje tak 8krát více plaku než manuální zubní kartáček. Jemná vlákna se přizpůsobují tvaru dásní a zubů a snadno pronikají i na těžko dostupná místa. Moderní sonická technologie velmi účinně odstraňuje plak ze zubů, okolí dásní i z mezizubních prostor, a přitom je šetrná k zubní sklovině. Kartáček Depan nabízí výběr ze 4 provozních režimů přístroje: čištění, bělení, ochrana dásní a jemný. Tímto způsobem zajišťuje velmi komplexní péči o ústa. Inteligentní systém časování zajistí optimální dobu čištění a Vaše zuby budou zřetelně čistější.

Hlavní vlastnosti:
* snadná a efektivní péče o zuby
* čištění zubů, okolí dásní i z mezizubních prostor
* 37 000 čisticích pohybů za minutu
* 4 provozní režimy
* šetrný k zubní sklovině

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení formou balíku na poštu.

Předplatitelé tištěného Deníku mají po celou dobu předplatného ZCELA ZDARMA k dispozici elektronickou verzi.
Elektronický Deník

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.