Předplatné Deníku + zlatá mince svatá Zdislava

  • Dárek
  • Ročně již od 1 040 Kč
Předplatné regionálního Deníku na libovolný den nebo jejich kombinaci.

Vyberte si den se svou oblíbenou přílohou:
Pondělní Sportovní Deník.
Čtvrteční přílohy: Zdraví, Bydlení, Hobby, Ženy.
Páteční TV magazín.
Sobotní Víkend.

Každý den lokální, regionální i celostátní zpravodajství, zprávy z kultury, společenská rubrika, ekonomické informace a spousta dalšího čtení pro poučení i zábavu.

K tomu navíc jako dárek zlatá mince svatá Zdislava v hodnotě 1250 Kč.
Svatá Zdislava je patronkou rodinného štěstí, přímluvkyní snoubenců, ochranitelkou manželství a také uzdravovatelkou nemocných. V ikonografii bývá vyobrazována společně se svými dětmi a manželem, ale také jak ošetřuje nemohoucí či rozdává milodary chudým. Jejími dalšími atributy jsou vinná réva, břečťan, kostel a lvice v erbu. O životě Zdislavy z Lemberka, která byla prohlášena za svatou teprve v roce 1995, toho ale mnoho nevíme – je totiž těžké odlišit skutečnost od legend. Žila v harmonickém svazku s Havlem z rodu Markvarticů, kterému porodila čtyři děti – Havla, Markétu, Jaroslava a Zdislava – a svědomitě plnila úlohu šlechtičny. V době vzpoury proti Václavu I., kdy její manžel bojoval za svého krále, například sama zvládala zabezpečit a spravovat hrad. Jejím životním posláním však byla péče o rodinu a o potřebné – chudé, nemocné a oběti války, v jejichž trápení spatřovala utrpení samotného Krista… Reverzní strana mince z ateliéru medailéra Davida Kružliaka předkládá postavu svaté Zdislavy – na sobě má dobové šaty a v náručí chová jedno ze svých dětí. Výjev obklopuje česko-anglický opis SV. ZDISLAVA – ST. ZDISLAVA. Averzní strana pak nese jméno a portrét královny Alžběty II., rok vydání 2019 a nominální hodnotu 5 DOLLARS (NZD) – čili atributy ostrova Niue, který České mincovně poskytuje zahraniční licenci k ražbě vlastních pamětních mincí. Zlatá mince je zasazena do speciálního česko-anglického balení, které blíže představuje patronku. Celek poslouží jako talisman pro štěstí, dostupný dárek i originální přírůstek do sbírky.


Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení formou balíku na poštu.Předplatitelé tištěného Deníku mají po celou dobu předplatného ZCELA ZDARMA k dispozici elektronickou verzi.
Elektronický Deník

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.