Deník na celý týden + vstupenky Elton John FAREWELL Praha

Zvýhodněné celotýdenní předplatné regionálního Deníku se všemi přílohami: Bydlení, Ženy, Zdraví, Hobby, TV magazín, Víkend a týdeníkem. Každý den lokální, regionální i celostátní zpravodajství, od pondělí do středy rozšířená sportovní rubrika, zprávy z kultury, společenská rubrika, ekonomické informace, Tipy na výlety a spousta dalšího čtení pro poučení i zábavu.

Navíc jako dárek dvě vstupenky na poslední koncert ikony pop rocku Eltona Johna v pražské O2 aréně. Koncert se koná 7. 5. 2019.

Platí pro celotýdenní předplatné se závazkem na jeden rok.
Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Vstupenky odesíláme poštou po zaplacení předplatného.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.