Gurmet – 1 rok + balíček Air Wick

  • Dárek
  • 699 Kč
Předplaťte si Gurmet na rok a získáte balíček Air Wick v hodnotě 698 Kč.

Jako dárek získáte balíček produktů z nové řady Air Wick 24/7 ACTIVE FRESH, který zahrnuje vůbec první automatický osvěžovač vzduchu se složením na vodní bázi. Zabalte váš domov do nových jarních vůní s přírodními esenciálními oleji, které vás s každým nádechem povzbudí a přenesou do domácí pohody a příjemných chvil s krásnou květinovou vůní. Náplň je tvořena až z 95 % z přírodních ingrediencí a je obohacena o molekuly neutralizující zápach, třeba ve vaší kuchyni. Složení na vodní bázi je výsledkem promyšleného výběru přísad: bez ftalátů, hnacích plynů a barviv. Více na www.airwick.cz.


Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce - jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.
Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč