TV expres – 1 rok + speciál Kreativ Vánoce

  • Dárek
  • 329 Kč
Předplaťte si TV expres na rok za 329 Kč a získáte speciál Kreativ Vánoce 2021 v hodnotě 129 Kč jako dárek.

Speciál kreativ - Vánoce 2021
Nejoblíbenější speciál Kreativu se vrací. Pojďte s námi myslet na Vánoce. A protože jedním z jejich hlavních symbolů jsou dárky, vybrali jsme letos jako téma právě je. Podívejte se, co byste mohli sami lehce vyrobit pro potěšení vašich drahých. Dárky pod stromeček i na adventní večírek, jedlé i nostalgické. Stačí vybrat, vytvořit a hezky zabalit.
Vyšlo v listopadu 2021, cena na stánku 129 Kč.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Doručovací údaje

  • Zadejte jméno firmy nebo provozovny, na které chcete předplatné zasílat. Nejde o fakturační údaje, ty vyplňte až v posledním kroku při výběru platby.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Sem Vám budeme zasílat noviny nebo časopis. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420 272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na e-mail: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, případně na casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku časopisu.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Termín začátku předplatného je orientační a řídí se připsáním platby na účet vydavatele. Pro dřívější doručení využijte platbu kartou.

  • Celková cena s DPH: 0 Kč