Receptář – 1 rok + stolní a nástěnný kalendář 2020

  • Dárek
  • 476 Kč
Předplaťte si Receptář na rok za 476 Kč se 4 speciály zdarma a získáte set stolního a nástěnného kalendáře Receptář na rok 2020.

Velký nástěnný kalendář Receptář 2020 obsahuje krásné velkoplošné obrázky, přehledné kalendárium na celý měsíc a rady pro vaši zahradu, na které byste v daném období neměli zapomenout. Rozměr složeného kalendáře je 25 x 30 cm.

Stolní řádkový kalendář Receptář 2020 s radami z oblasti zahrady, hobby i kuchyně. Najdete v něm na každý týden dobrou radu, tip či nápad, rady do zahrady a dílny pro šikovné ruce i skvělé recepty. Originální kalendář Receptáře je pomocník na celý rok, rozměry 22,6 x 13,9 cm.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců a jeho součástí jsou kromě 12 vydání Receptáře i 4 speciály.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč