Kreativ - 1 rok + Diář 2020

  • Dárek Sleva
  • 674 Kč
  • Cena na stáncích:
    774 Kč
Předplaťte si Kreativ na rok, dostanete dárek – diář na rok 2020 v hodnotě 365 Kč a navíc oproti nákupu na stánku ušetříte 129 Kč.

Dárek – diář na rok 2020 má podtitul Každý den v pohodě a na obálce Dalajlámův citát „Cílem vašeho života je stát se šťastným“. Co si jako motto pro 365 dní příštího roku přát víc! Vkusně květinově dekorovaný Diář obsahuje nejen dost místa na zápisky, ale také sem tam nějaké to moudré inspirativní slůvko a připomenutí, abyste pro samé úkoly nezapomínali na štěstí. K Diáři patří ještě čtyři archy originálních samolepek pro vaše kreativní dozdobení volných stránek. Na e-shopu www.kreativ.cz budou k dostání ve stejném designu také nástěnný rodinný kalendář a zápisníček, který se dá připevnit třeba na ledničku.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení.

Předplatitelé se zároveň stávají součástí věrnostního programu Kreativ – získáte speciální slevy u našich partnerů.

Předplatné je na 12 měsíců (Kreativ vychází jako dvouměsíčník), ale uhradíte pouze 5 vydání oproti ceně na stánku.

Doručovací údaje

Pokud objednáváte na FIRMU, klikněte ZDE.
  • Předplatné pro tuto položku již existuje. Nenašli jste svou adresu? Zavolejte na naše call centrum +420272 015 015, +420 272 015 020, nebo nám napište na email: denik@mojepredplatne.cz pro objednávku Deníku, casopisy@mojepredplatne.cz pro objednávku na časopis.

Dárkový certifikát

  • V případě, že máte zájem o zaslání tištěného certifikátu, tak zaškrtněte políčko pro odeslání a my Vám jej zašleme na Vaší fakturační adresu, kterou nám vyplníte v košíku.
Zde si můžete stáhnout elektronický dárkový certifikát ihned k použití.

Výběr předplatného

Frekvence platby

  • Celková cena s DPH: 0 Kč