Zpět

Nejnovější vydání

Roční předplatné 

Předplaťte si časopis DŮM&ZAHRADA jen za 696 Kč, oproti prodeji na stánku ušetříte 252 Kč a navíc dostanete dárek: dárkovou kazetu čajů Biogena v hodnotě 726 Kč.

dárek Dům a zahrada 4/15Dárková kazeta od společnosti Biogena s luxusními čaji z kolekce Majestic Tea a Biogena Tea: Tea: Noni & Švestka, Goji & Limetka, Aloe Vera & Ostružina, Bílý čaj & Granátové jablko, Acerola & Květ Bezu, Aloisie & Citronela, Meruňka & Nopál, Rebarbora & Rakytník, Malina & Camu Camu.

Akce platí pro nové objednávky obdržené v termínu od 17. 3. do 13. 4. 2015 nebo do vyčerpání zásob dárků. Aktuální stav dárků zjistíte na předplatitelské lince: 840 336 459. Předplatné časopisu začne od nejbližšího možného čísla. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 14 dnů po skončení nabídky. Dárky se rozesílají do 6 týdnu po úhradě předplatného.

DŮM&ZAHRADA

Nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho okolí. Slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí.

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

+ dárková kazeta lahodných čajů Biogena
Objednat

© 2015 Astrosat Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky