Zpět

Nejnovější vydání

Roční předplatné 

Předplaťte si časopis DŮM&ZAHRADA jen za 696 Kč, oproti prodeji na stánku ušetříte 252 Kč a navíc dostanete dárek: TERMOIZOLAČNÍ PIKNIK BRAŠNU + PIKNIKOVOU PODLOŽKU v hodnotě 699 Kč.

dárek Dům a zahrada 6/15 Brašna i podložka jsou vyrobeny z pevné textilie, která je z rubové strany opatřena nepromokavou vrstvou. Vnitřní část brašny je vyložena termoizolační fólií. www.dedra.cz

Akce platí pro nové objednávky obdržené v termínu od 12. 5. do 15. 6. 2015 nebo do vyčerpání zásob dárků. Aktuální stav dárků zjistíte na předplatitelské lince: 840 336 459. Předplatné časopisu začne od nejbližšího možného čísla. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 1. 7. 2015. Dárky se rozesílají do 6 týdnu po úhradě předplatného.

DŮM&ZAHRADA

Nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho okolí. Slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí.

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

+ Termoizolační piknik brašna + pikniková podložka
Objednat

© 2015 Astrosat Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky