Zpět

Nejnovější vydání

Roční předplatné 

Předplaťte si časopis DŮM&ZAHRADA jen za 696 Kč, oproti prodeji na stánku ušetříte 252 Kč a navíc dostanete dárek: Gourmet sadu 5 nožů s nepřilnavým povrchem v hodnotě 1199 Kč.

dárek Dům a zahrada 5/15 Nože jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli s antiadhézním (nepřilnavým) povrchem, díky kterému se potraviny při krájení nelepí k čepeli. Nože se snadno čistí a jsou opatřeny anatomicky tvarovanou rukojetí z tvrzeného plastu s hrubou protiskluzovou úpravou. 

Akce platí pro nové objednávky obdržené v termínu od 14. 4. do 11. 5. 2015 nebo do vyčerpání zásob dárků. Aktuální stav dárků zjistíte na předplatitelské lince: 840 336 459. Předplatné časopisu začne od nejbližšího možného čísla. Předplatné musí být uhrazeno nejpozději do 27. 5. 2015. Dárky se rozesílají do 6 týdnu po úhradě předplatného.

DŮM&ZAHRADA

Nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho okolí. Slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí.

Dárkový certifikát si můžete stáhnout zde.

Volání na bílou předplatitelskou linku je zpoplatněno zvýhodněnou sazbou 1,60 Kč včetně DPH za započatou minutu volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu je dle tarifu mobilního operátora.

Speciální nabídky

+ Gourmet sada 5 kusů nožů s nepřilnavým povrchem
Objednat

© 2015 Astrosat Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
obchodní podmínky